Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Klenovica

Chorvatsko - Klenovica (apartmány, ubytování)

Letovisko Klenovica naleznete v Kvarnerské oblasti chorvatského pobřeží. Městečko leží mezi městy Senj a Novi Vinodolski. Klenovica leží na úpatí pohoří Velebit, které se táhne v délce několika desítek kilometrů okolo pobřeží. Zdejší moře je krásné a čisté. Pláže jsou zde z velké části oblázkové nebo upravené betonem (betonová mola). Hlavní pláž je však oblázková a dostatečně velká (v hlavní sezóně se zde nemačká hlava na hlavě). Zajímavostí je, že v okolí Klenovice vyvěrají do moře sladkovodní prameny. Ty zdejší moře mohou trochu ochlazovat.

V centru letoviska najdete menší přístav, kde kotví lodě místních obyvatel. V Klenovici najdete několik obchodů, restaurací, pekárnu a také benzínovou pumpu. Letovisko lze považovat za klidnější a proto by jej měli volit turisté, kteří očekávají od dovolené u moře klid a pohodu.

Milovníci rušného nočního životu mohou vyrazit na výlet do sousedního města Senj, Novi Vinodolski nebo Čechům známé obce Crikvenica. V jižní části letoviska najdete menší ostrůvek, který je s pevninou spojen náspem a tím je ostrůvek snadno přístupný.

V Klenovici naleznete mnoho apartmánů s možností ubytování v soukromí. Přímo v letovisku se také nachází kemp, který leží přímo u moře a naleznete jej v jižní části městečka.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru