Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Kornić

Kornić - ostrov Krk (dovolená, apartmány)
Menší městečko Kornić najdeme přibližně 6 kilometrů od města Krk na stejnojmenném ostrově. Téměř z celé obce je krásný výhled na zátoku Košljun a stejnojmenný malý ostrůvek, na kterém se nachází klášter (tip na výlet). Moře je zde čisté a průzračně modré. Naleznete zde především oblázkové pláže. Díky zálivu je na plážích v Kornići po velkou část sezóny dostatečně teplé moře.

V obci najdete obchod s potravinami a pár obchůdků. Nejbližší pláže jsou od obce vzdáleny cca. 500 metrů. Za návštěvu určitě stojí blízké letovisko Punat s velkou marínou s těmi nejlepšími jachtami. Na druhou stranu se můžete vydat do města Krk, které je vzdáleno jen asi 4,5 kilometru od letoviska Kornić.

Letovisko je vhodné pro milovníky klidu a pohody. Za večerní zábavou musíte vyrazit do okolních měst. Na druhou stranu milovníkům romantiky letovisko Kornić splní všechna jejich očekávání. Turisté ocení také blízkost turistických cest, kterými je ostrov Krk jako (jeden z mála chorvatských ostrovů) hustě protkán.

Nabídka apartmánů a ubytování (Krk)

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('36ae6bbb8ac6458...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301