Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Kustići

Ostrov Pag - Kustoviči (Chorvatsko)
Malé letovisko Kustiči leží na ostrově Pag. Přesněji vesnici Kustiči najdete v Pažském zálivu mezi vesnicemi Zuboviči a Vidalči. Do letoviska se snadno dostanete po cestě z Novalje směrem na Metajnu.

Kustiči je malé obec kde najdete především klid a letní pohodu. Letovisko je vhodné pro rodiny s dětmi pro své písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V obci najdete jen jeden obchod s potravinami, jednu pekárnu a v hlavní sezóně jeden bar (bez jídel). Každý den si můžete u místních rybářů zakoupit čerstvé ryby.

Doporučit můžeme návštěvu letoviska Zuboviči, které se nachází jen 1 km od obce Kustiči. Dále pak můžete navštívit jen pár kilometrů vzdálenou Novalji nebo velmi známou pláž Zrče (mnoho klubů a diskoték přímo na pláži). V okolí najdete mnoho krásných písečných pláží, na kterých budete po velkou část sezóny téměř sami.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('fe573adb42ad4a4...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301