Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Vrbnik

Vrbnik Chorvatsko Krk

Na jihovýchodní straně ostrov Krk (Kvarnerská oblast) najdete malebné městečko Vrnik. Hned při příjezdu do letoviska budete okouzleni závanem minulosti. Vrbnik byl v minulosti vybudován na útesech a dnes zde najdete strmé uličky, které jsou propleteny obchůdky a restauracemi. Všude okolo Vás budou starobylé domy a Vy si budete připadat jako ve středověku.

Dominantou starého města je kostel, který byl vybudován na samém vrcholku. Vrnik je také znám pro své vynikající víno, které můžete vychutnat v jedné z mnoha restaurací. V blízkosti letoviska najdete také hned několik pláží vhodných ke koupání. Většina těchto pláží je oblázková a zdejší moře je čisté.

Většina apartmánů a ubytování v letovisku Vrbnik se nachází ve svahu. Využít můžete turistických cest na ostrově Krk a vyrazit do okolí. Za návštěvu určitě stojí letovisko Baška, Krk nebo Punat.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru