Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vyhledat apartmány   Klikněte sem a vyhledejte si svůj apartmán

Vrbnik

Vrbnik Chorvatsko Krk

Na jihovýchodní straně ostrov Krk (Kvarnerská oblast) najdete malebné městečko Vrnik. Hned při příjezdu do letoviska budete okouzleni závanem minulosti. Vrbnik byl v minulosti vybudován na útesech a dnes zde najdete strmé uličky, které jsou propleteny obchůdky a restauracemi. Všude okolo Vás budou starobylé domy a Vy si budete připadat jako ve středověku.

Dominantou starého města je kostel, který byl vybudován na samém vrcholku. Vrnik je také znám pro své vynikající víno, které můžete vychutnat v jedné z mnoha restaurací. V blízkosti letoviska najdete také hned několik pláží vhodných ke koupání. Většina těchto pláží je oblázková a zdejší moře je čisté.

Většina apartmánů a ubytování v letovisku Vrbnik se nachází ve svahu. Využít můžete turistických cest na ostrově Krk a vyrazit do okolí. Za návštěvu určitě stojí letovisko Baška, Krk nebo Punat.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('6e7182e47d2a69c...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(63): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301