Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Vrbnik

Vrbnik Chorvatsko Krk

Na jihovýchodní straně ostrov Krk (Kvarnerská oblast) najdete malebné městečko Vrnik. Hned při příjezdu do letoviska budete okouzleni závanem minulosti. Vrbnik byl v minulosti vybudován na útesech a dnes zde najdete strmé uličky, které jsou propleteny obchůdky a restauracemi. Všude okolo Vás budou starobylé domy a Vy si budete připadat jako ve středověku.

Dominantou starého města je kostel, který byl vybudován na samém vrcholku. Vrnik je také znám pro své vynikající víno, které můžete vychutnat v jedné z mnoha restaurací. V blízkosti letoviska najdete také hned několik pláží vhodných ke koupání. Většina těchto pláží je oblázková a zdejší moře je čisté.

Většina apartmánů a ubytování v letovisku Vrbnik se nachází ve svahu. Využít můžete turistických cest na ostrově Krk a vyrazit do okolí. Za návštěvu určitě stojí letovisko Baška, Krk nebo Punat.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru