Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Sukošan

Pronájem apartmánů - Sukošan (Chorvatsko)

Sukošan naleznete přibližně 11 kilometrů jihovýchodním směrem od Zadaru. Letovisko má přibližně 2500 trvalých obyvatel. Středem letoviska prochází tzv. Jadranská magistrála). V dřívějších dobách se Sukošan rozprostíral jen na malém výběžku pevniny (dnes historická část). Dnešní letovisko se rozprostírá přes celý malý záliv a dále do vnitrozemí. V tomto zálivu byla také vybudována jedna z největších marin v Chorvatsku. Její jméno je Marina Dalmacija a patří k nejvyhledávanějším přístavům Chorvatska. V zálivu se nachází pozůstatky velkého paláce z 15. století.

Koupání a zábava

Sukošan - pláže a mořeSukošan nabízí krásné oblázkové pláže, které jsou nově osazeny zelení. Dále zde najdete uměle upravená betonová plata pro příjemné slunění. Většina pěkných pláží se nachází na protilehlé straně k Marina Dalmacija a pak dále směrem na jih. V hlavní sezóně jsou pláže dosti plné a je dobré mít sebou slunečník pro případný stín. Další pláže se nacházejí v severní části letoviska směrem na Bibinje.

V letovisku najdete mnoho místních restaurací se středomořskou kuchyní (rybí speciality apod.). Sukošan je městečko vína a proto se zde nachází i několik vinných sklípků, které lákají k návštěvě a posezení u dobrého místního vína. Dále zde najdete bary a kavárny, obchůdky se suvenýry, pekárny a potraviny. V hlavní sezóně se zde konají různé místní oslavy.

Ubytování a apartmány Sukošan

V letovisku se nachází nově mnoho penzionů, menších hotelů a luxusních apartmánů (souvisí s rozvojem přístavu Marina Dalmacija). Samozřejmě i zde najdete širokou nabídku ubytování v soukromí za přijatelné ceny. V naší nabídce najdete více jak 70 jednotlivých apartmánů různých velikosti. Velká část nabízeného ubytování v soukromí se nachází v jižnější části letoviska (naproti přístavu).

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru