Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Lokva Rogoznica

Lokva Rogoznica - Omišská riviéra (Chorvatsko)

Menší letovisko Lokva Rogoznica naleznete na tzv. Omišské riviéře jen asi 9 kilometrů jižním směrem od Omiše. Letovisko leží v blízkosti jadranské magistrály ve svahu nad mořem. Lokva Rogoznica je klidné rodinné letovisko, které nabízí nádherné oblázkové pláže a je mimo ruch velkých středisek.

Právě okolní pláže jsou velkým lákadlem. V okolí najdete oblázkové a písečné pláže se spousty menší zátok, které jsou chráněny borovicovými háji před horkým letním Sluncem. Velká část pláží je vhodná pro děti. Právě díky svým plážím je Lokva Rogoznica pravým místem pro rodinou dovolenou s dětmi. V letovisku najdete vše potřebné – obchody, restaurace, poštu apod.

Každý rok v srpnu se v Lokva Rogoznica pořádají rybářské slavnosti, kdy můžete ochutnat spousty místních specialit (především pak ryb). Tyto večery jsou doprovázeny živou hudbou a zábavou do nočních hodin. Pokud zatoužíte po větší zábavě (bary, diskotéky, noční život), musíte vyrazit do nedalekého Omiše nebo opačným směrem do Makarské.

Lokva Rogoznica nabízí širokou škálu ubytování v místních soukromých apartmánech. V naší nabídce najdete více jak 50 druhů apartmánů. V blízkosti Lokvy se nachází také několik známých campů, které jsou hojně navštěvovány Čechy.

Za návštěvu určitě stojí historická část Splitu a nově vybudovaný velký aqupark Dalmatia hned u sjezdu Dugopolje (Split). O tomto novém aquparku najdete více informací zde – Aquapark Dalmacia u Splitu.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru