Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Mastrinka

Mastrinka - ostrov Čiovo

Městečko Mastrinka leží na severním pobřeží ostrova Čiovo (Střední Dalmácie). Letoviska se rozprostírá okolo pobřeží a najdete jen asi 2,5 kilometrů východním směrem od města Trogir. Zdejší pláže jsou oblázkové až kamenité a klesají relativně prudce do moře. V letních měsících zde může vát vítr od pevniny – bora. Mastrinka je vyhledávaná především díky své blízkosti a dostupnosti Trogiru.

V letovisku se nenacházejí žádné hotely. Ubytování v soukromí je zde dostatek. Vybrat si můžete z více jak 35 apartmánů, které najdete na těchto stránkách. Velká část apartmánů se nachází v blízkosti moře.

Letovisko je malé a najdete zde restauraci, pár obchůdků a občerstvení. Mnohem více nabízí právě blízký Trogir. Do něj se můžete dostat buďto pěší chůzí okolo cesty nebo lodním taxi. Ty jezdí hned několikrát za den. Cena jedné cesty je okolo 15-20 kun. Poslední lodní taxi z Trogiru směrem na Mastrinku vyráží okolo půl 12 v noci.

Vyrazit na výlet můžete také do okolí ostrova Čiovo nebo do sousedního známého letoviska Arbanija nebo Slatine.

V hlavní sezónu se musíte obrnit trpělivostí, protože hlavně při výměně turnusů jsou hlavní cesty do Trogiru ucpané. Při odjezdů z Mastrinky je proto lepší se této špičce vyhnout.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru