Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Okrug Gornji (Čiovo)

Okrug Gornji - Chorvatsko ostrovy

Letovisko Okrug Gornji naleznete na ostrově Čiovo, který leží na protější straně letoviska Trogir. Město má středomořské podnebí se středomořskou vegetací. Letovisko obepíná největší ze zálivů ostrova a pokračuje dále směrem na jih ostrova. Splitské letiště je od města vzdáleno jen 8 kilometrů.

Ubytování – apartmány (Okrug Gornji)

V posledních letech se toto letovisko velmi rozrůstá. Své víkendové vily si zde staví obyvatelé Splitu. Velké hotelové komplexy ve městě budete hledat těžko. Na druhou stranu se nejedná o malé letovisko a apartmánových domů a jednotlivých apartmánů k pronájmu zde najdete nespočet. V naší nabídce najdete více jak 60 apartmánů. Mimo to se zde nacházejí také pensiony.

Koupání a pláže

V zátoce najdete největší pláž letoviska, kterou hojně navštěvují také návštěvníci Trogiru. V letních měsících je proto pláž relativně přeplněná. Dalších krásné pláže najdete v jižní části letoviska nebo v okolních malých zátokách. Zdejší pláže jsou oblázkové a místy jsou doplněny betonovými platy. Na plážích si můžete vypůjčit šlapadla nebo využít nabídky občerstvení.

Sport a zábava

Okrug Gornji - ChorvatskoOkrug Gornji nabízí širokou škálu sportovního vyžití – najdete zde fitness centrum, tenisové kurty, školu potápění, volejbal a míčové hry. Vyzkoušet můžete windsurfing. Pronajmout si můžete vodní skůtr nebo loďku. Místní obyvatelé organizují každodenní výlety do blízkých klidných zátok.

V letovisku najdete velký počet restaurací, barů, kaváren a občerstvení. Ve městě se nachází také diskotéka. Potěšit své blízké můžete nákupem suvenýrů v některém z mnoha obchodů. V restauracích můžete ochutnat vynikající speciality moře, které jsou připravovány podle tradičních receptůr.

Výlety do okolí

  • Určitě by jste měli navštívit blízky Trogir (2 kilometry), jehož stará část je pod ochranou UNESCO (jádro města je staré více jak 2800 let).
  • Navštívit můžete také největší město oblasti – Split (33 km)
  • Pěsky nebo na kole můžete vyrazit po ostrově Čiovo (například nejvýchodnější cíp – Čiovo)

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru