Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Podgora

Podgora apartmány

Přímořské letovisko Podgora najdete ve Střední Dalmácii (přesněji na Makarské riviéře) přibližně 9 kilometrů od samotné Makarské. Podgora je známa svými léčebnými prameny, které v obci vyvěrejí. Nejznámější z nich je pramen Klokun. V okolí letoviska se pěstuje víno a olivy. V dřívějších dobách se Podgora rozprostírala ve svazích pohoří Biokovo. V roce 1962 bylo v této oblasti silné zemětřesení a starší část obce byla zničena. Dnešní letovisko najdete při pobřěží a v minulých letech zažila Podgora velký rozmach. Dnes je Podgora jedním z nejrušnějších středisek Makarské riviéry.

Ubytování, hotely a apartmány v Podgoře

Nejznámější hotely letoviska jsou Hotel Podgorka a Hotel Minerva. Oba hotely se nacházejí přímo u moře a jsou známy českým turistům díky českým CK. Kromě těchto hotelů se v Podgoře nachází několik větších apartmánových domů. Ubytovat se můžete také v některých apartmánech určených k rezervaci. Ubytování v soukromí zde nabízí mnoho domorodců. Podgora nabízí velký počet nových apartmánů. V naší nabídce najdete více jak 130 apartmánů a pokojů určených k rekreaci.

Koupání a pláže – Podgora (Makarská riviéra)

Podgora ChorvatskoV Podgoře najdete krásnou dlouhou pláž, která je vhodná pro rodiny s dětmi. Pláž má oblázkový charakter a klesá pozvolna do moře. V okolí pláží je spousta zeleně, která poskytuje v letních měsících příjemný chládek. Oběma směry od Podgory pak naleznete další krásné pláže, které jsou vhodné ke koupání.

Sport a zábava

Jako na celé Makarské riviéře i v Podgoře jsou dobřé podmínky pro sportovní vyžití. Vyzkoušet můžete potápění, windsurfing, jachting, vodní lyžování, tenis, basketbal, plážový volejbal, šlapadla atd.

Během hlavní sezóny je v Podgoře bohatý kulturní program. Několikrát týdně se zde pořádají hudební akce a akce pro děti. Podgora nabízí několik příjemných restaurací přímo u moře, taverny a vinárny. Mladí lidé ocení nabídku barů a tanečních teras.

Výlety do okolí

  • pokud milujete pěší turistiku, můžeme Vám doporučit procházku po promenádě přes Tučepi až do Makarské (9 kilometrů)
  • navštívit můžete obec Vrgorac v oblasti – Dalmácké Záhoří (cca 24 km)
  • za zmíňku určitě stojí nejrůznější výlety do pohoří Biokovo
  • lodní výlety na poloostrov Pelješac a okolní ostrovy Hvar a Brač
  • navštívit můžete Bosnu a její výletní míst v blízkosti
  • návštěva Dubrovníku (chráněná památka UNESCO)

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('dd26a832e400d8a...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301