Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Promajna

Promajna - Makarská riviéra

Chorvatské letovisko Promajna naleznete ve stejnojmené zátoce, která se nachází přibližně 6 kilometrů severním směrem od Makarské. Městečko se rozprostírá okolo pobřeží a v přilehlích svazích. Jadranská magistrála vede vyše nad městem, proto se nemusíte obávat hluku ze silnice. Z jedné strany Vás bude obklopovat nádherné moře a z druhé mohutné svahy pohoří Biokovo.

Promajna je spíše menší a klidnější letovisko, kde si užijete příjemnou dovolenou v dosahu větších letovisek (Baška Voda, Makarská).

Přibližně 1 kilometr od Promajny se nachází obec Dječje selo, kde se nachází ústav pro lečbu mořskou vodou, který je často navštěvován také českými rekreanty.

Ubytování – Promajna (apartmány)

V letovisku najdete pouze jeden hotel – Hotel Conte. Dále jsou zde rekonstruované pavilony a několik velkých apartmánových domů. Pronajmout si můžete jeden z více jak 50 apartmánů, které jsou dostupné na našich stránkách. Ubytování v soukromí v Promajně vede a je nejvyhledávanějším typem ubytování.

Pláže, koupání a zábava

Promajna ubytování, apartmányPomajna se může chlubit krásnými oblázkovými plážemi, které jsou doplněny o malá skaliska. Některé pláže jsou také trochu upraveny pomocí betonových plat. Většina pláží je chráněna před velkým letním vedrem borovými lesy. Zdejší pláže klesají pozvolna a proto jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

K večernímu posezení láká pár restaurací a taveren. Ochutnat můžete některou z místních specialit. 5. srpna se zde koná Den díkuvzdání, kdy je doprovodný program a podávají se všude plody moře. Mladší generace ocení blízkost Makarské, kde se nachází několik diskoték a vyhledávaných nočních barů.

Výlety do okolí

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('c4c637604076213...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301