Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Sumartin (Brač)

Chorvatsko - Sumartin ostrov Brač

Chorvatské letovisko Sumartin leží na ostrově Brač (Střední Dalmácie). Sumartin je menší městečko kde mimo sezónu žije okolo 500 obyvatel. Letovisko najdete v jihovýchodní části ostrova. V posledních letech se v městečku rozvíjí cestovní ruch (stavba nových apartmánů apod.). Letovisko má dnes trajektové spojení s Makarskou. V hlavní sezóně jezdí trajekty několikrát denně.

Sumartin – ubytování, apartmány

V Sumartinu najdete především možnost ubytování v soukromí. Můžete si vybrat z více jak 40 apartmánů k rezervaci online. Většina apartmánů leží u moře nebo v jeho těšné blízkosti. V letovisku se nenacházejí velké hotelové komplexy, které můžete znát z jiných míst v Chorvatsku.

Koupání, pláže, zábava

Sumartin Chorvatsko BračSumartin má krásné pláže vhodné ke koupání. Hlavní pláže letoviska se nacházejí východním směrem od majáku. Další krásné menší či větší pláže najdete dál směrem na východ a severovýchod (Jezero, Sveti Rok, Žukovik). Některé pláže jsou písečné a velmi vhodné pro rodiny s dětmi.

Při večerní procházce můžete posedět v některé z místních restaurací a ochutnat místní speciality (především pak dary moře). K posezení lakají také místní taverny. Děti ocení obchody se suvenýry.

Sumartin (ostrov Brač) je spíše klidnější letovisko vhodné pro turisty, kteří hledají klid, krásné moře a pláže a záměrně se chtějí vyhnout velkým letoviskám jako Makarska, Omiš apod.

Nabídka apartmánů a ubytování

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Komentáře

Zpět nahoru