Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Sumartin (Brač)

Chorvatsko - Sumartin ostrov Brač

Chorvatské letovisko Sumartin leží na ostrově Brač (Střední Dalmácie). Sumartin je menší městečko kde mimo sezónu žije okolo 500 obyvatel. Letovisko najdete v jihovýchodní části ostrova. V posledních letech se v městečku rozvíjí cestovní ruch (stavba nových apartmánů apod.). Letovisko má dnes trajektové spojení s Makarskou. V hlavní sezóně jezdí trajekty několikrát denně.

Sumartin – ubytování, apartmány

V Sumartinu najdete především možnost ubytování v soukromí. Můžete si vybrat z více jak 40 apartmánů k rezervaci online. Většina apartmánů leží u moře nebo v jeho těšné blízkosti. V letovisku se nenacházejí velké hotelové komplexy, které můžete znát z jiných míst v Chorvatsku.

Koupání, pláže, zábava

Sumartin Chorvatsko BračSumartin má krásné pláže vhodné ke koupání. Hlavní pláže letoviska se nacházejí východním směrem od majáku. Další krásné menší či větší pláže najdete dál směrem na východ a severovýchod (Jezero, Sveti Rok, Žukovik). Některé pláže jsou písečné a velmi vhodné pro rodiny s dětmi.

Při večerní procházce můžete posedět v některé z místních restaurací a ochutnat místní speciality (především pak dary moře). K posezení lakají také místní taverny. Děti ocení obchody se suvenýry.

Sumartin (ostrov Brač) je spíše klidnější letovisko vhodné pro turisty, kteří hledají klid, krásné moře a pláže a záměrně se chtějí vyhnout velkým letoviskám jako Makarska, Omiš apod.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('1e2569d11c36745...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301