Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Supetar (Brač)

Supetar - ostrov Brač

Největším městem na ostrově Brač (Střední Dalmácie) je letovisko s názvem Supetar. Supetar najdete v severní části ostrova v zátoce Sv. Petra. Dnes patří toto letovisko mezi největší města cestovního ruchu v celé Dalmácii. V Supetaru najdete hned několik významných památek (kostel Marijina Navještěnja, baziliku sv. Petra, Mauzoleum rodiny Petrinović nebo kostelík sv. Nikoly).

Kromě památek může okolí Supetaru nabídnout mnohem více, především pak krásnou přírodu, olivové háje, čisté a průzračné moře a nádherné oblázkové pláže.

Supetar nabízí možnost ubytování jak v hotelích, penzionech a apartmánech. Najdete zde luxusní vily, které si lze pronajmout. V naší nabídce najdete více jak 50 apartmánů s možností rezervace online. Většina apartmánů se nachází v blízkosti moře.

Supetar – zábava, sport, doprava

Při večerních procházkách oceníte desítky restaurací a taveren s nabídkou místních vín a specialit. Supetar je rušné středisko a najdete zde také diskotéky, taneční terasy a noční bary, které jsou otevřeny do pozdních nočních hodin. Milovníci sportu ocení širokou nabídku půjčoven všeho sportovního náčiní. Rodiny s dětmi ocení půjčovny šlapadel na místních plážích.

Supetar má dnes trajektové spojení se Splitem (Split – Supetar (ostrov Brač)). Zdejší cestovní kanceláře nabízejí mnoho výletů právě do Splitu, na Makarskou riviéru, k letovisku Bol apod. Pro zdatné turisty je zde možnost vystoupat na nejvyšší vrcholek ostrova, který měří bez mála téměř 1000 metrů.

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('185f44318f75b5f...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301