Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Istralandia – první Chorvatský aquapark otevřen!

Chorvatský aquapark Istralandia

Po mnoha letech čekání se turisté v Chorvatsku dočkali otevření prvního aquaparku, který nese název Istalandia. Aquapark se nachází v blízkosti letoviska Novigradu na Istrii (5 km) u sjezdu z dálnice (sjezd na Nova Vas). Istralandia se rozkládá na více jak 81 000 m2 a nabízí plnohodnotnou zábavu pro celou rodinu. Co přesně aquapark nabízí se dočtete v tomto článku.

První chorvatský aquapark Istralandia

Díky svému umístění je aquapark snadno dostupný z celého západního pobřeží poloostrova Istrie. V parku najdete více jak 4100 m2 vodních ploch (bazénů, tobogánů, bazénků pro děti apod.). Istralandia nabízí 20 nejrůznějších tobogánů a skluzavek s celkovou délkou více než 1 200 metrů. Těšit se tak můžete na tobogány určené pro rodiny, skluzavky pro děti, tobogány na nafukovacích kruzích a také adrenalinové tobogány s volným pádem.

Navíc v parku najdete největší bazén s umělými vlnami v této části Evropy. Nejen pro unavené rodiče je zde nachystán bazén s perličkovou koupelí, podvodní masážní lehátka. Dále zde najdete umělou skálu s vodopády a také unikátní atrakci s názvem “Tartufon”. Jedná se o velkou repliku největšího lanýže, která potěší nejen dospělé. Atrakce nabídne vodní zábavu ve formě erupce vody, gejzíry, fontány a vodní mlhy. Pro nejmenší je zde nachystán mělký bazén s atrakcí ve formě vodního hradu.

Další atrakce v aquparku Istralandia

Kromě vodních atrakcí nabízí aquapark Istralandia zábavný program, fitness, společný tanec ve vodě, plážový volejbal, bownling, školu potápění a mnoho dalšího. Kromě toho se zde konají nejrůznější akce v podobě koncertů, kouzelnických představení apod.

Ceny vstupného – Istralandia

Během náročného dne plného zábavy vám určitě vyhládne a proto oceníte nespočet stravovacích zařízení od rychlého občerstvení až po běžné restaurace. Cena vstupného pro dospělou osobu začíná na 110 Kunách (od 14hod do 18:30hod). Děti do výšky jednoho metru mají vstup zdarma. Celodenní vstupné do aquaparku Istralandia pro dospělou osobu stojí 140 Kun. Odpolední vstupné pro dva dospěle a dvě děti (do 140 cm výšky) stojí 340 Kun (resp. 440 Kun celodenní).

Fotografie aquparku Istralandia (Novigrad)

Tobogány v aquaparku Istralandia

Dětské bazény - Istralandia

Chorvatské aquaprky

Mapa - aquapark Istralandia
Kliknutím na obrázek mapu zvětšíte.

Zveřejněno: 08.07.2014 10:06Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru