Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Drače (Pelješac)

Poloostrov Pelješac - Drače

Jedno z menších letovisek na poloostrově Pelješac nese název Drače. Toto chorvatské letovisko najdete v centrální oblasti poloostrova na severním pobřeží. Městečko leží přímo u pobřeží a je rozděleno hlavní silnicí vedoucí přes celý poloostrov Pelješac. Právě díky této silnici je zde relativně rušno. V letovisku najdete jen pár hospůdek a taveren.

Drače apartmány a ubytování

V letovisku najdete především možnost ubytování v soukromí a můžete si zde rezervovat apartmán. Na okrajích letoviska Drače (jižní a severní část) najdete apartmány přímo u moře s vlastními plážemi.

Pláže a koupání – Drače

V letovisku najdete oblázkovou pláže, která je hojně navštěvována místními obyvateli a je relativně špinavá. V centrální části letoviska jsou pláže upraveny a uměle vybetonovány. Krásnější o menší pláže najdete směrem na sever od Drače. V těchto místech jsou malé písečné pláže, které jsou obklopeny velkými kameny. Pláže klesají pozvolna do moře a díky tomu je voda teplá.

Vaši dovolenou Vám zpříjemní restaurace a taverny. Za večerní zábavou můžete vyrazit do vedlejšího letoviska Janjina, kde naleznete také obchody a poštu. Doporučit můžeme výlet do hlavního města poloostrova – Orebiče nebo na ostrov Mljet (pravidelné lodní linky z městečka Trstenik vzdáleného jen 7 kilometrů od Drače)

Nabídka apartmánů a ubytování – Drače

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('be9f85dc48d0eef...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301