Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Ostrov Krk – Malinska

Ostrov Krk - Malinska

Chorvatské letovisko Malinska se nalézá na největším jadranském ostrově – ostrov Krk. Město najdete na západním pobřeží v zalesněné zátoce. V dřívějších dobách byla tato zátoka útočištěm pro námořníky. Dnes se stala Malinska vyhledávaným letoviskem ostrova Krk. Letovisko leží přibližně 13 kilometrů daleko od města Krk. Okolí Malinske uchvátí každého návštěvníka – přírodní krásy rozmanité přírody, krásné pláže, kulturní památky a více jak 2200 slunečných hodin v roce.

Ubytování, apartmány – Malinska (ostrov Krk)

Přímo v Malinske najdete známý Hotel Malin, který se nachází přímo v centru v blízkosti pláže. Přímo u moře se nachází další z hotelů – Hotel Adria. V blízkosti letoviska (cca 2,5km) se nachází nový wellnes hotel – Hotel Pinia, který má velice kladné ohlasy a konají se zde i nejrůznější sjezdy.

Ubytování v soukromí a apartmánech je zde možné ve více jak 50 apartmánech, které nabízí naše stránky. Rezervaci lze provádět online, velice jednoduše a rychle. Vybírat si můžete od apartmánů v blízkosti moře, s výhledem na moře nebo velké a luxusní apartmány.

Velice krásné ubytování poskytuje také apartmánový komplex s názvem Ribarsko selo, který je celý postaven ve stylu rybářské vesničky.

Zábava, pláže, koupání – Malinska (Chorvatska, ostrov Krk)

Malinska ostrov KrkLetovisko nabízí sportovní vyžití všeho druhu. V nabídce najdete tenisové kurty, hřiště na míčové hry, minigolf apod. Pro návštěvníky je připravena nabídka vodních sportů – windsurfing, půjčovna šlapadel, potápění apod.

Navštívit můžete některou z mnoha restaurací, které nabízejí široký výběr menu s mořskými plody a jiné speciality. Některé restaurace poskytují výhled na moře popřípadě taneční večery nebo jinou zábavu.

Každoročně se zde koná festival lidových tanců a písní, který je velmi známý na celé ostrově. Zastihnout jej můžete první neděli v měsíci srpnu.

Výlety do okolí – ostrov Krk

  • doporučit můžeme pěší výlet okolo moře po promenádě do vedlejšího letoviska Njivice, popřípadě na druhou stranu k hotelu Pinia.
  • vyrazit můžete na některý z lodních výletu pořádaných místními agentůrami
  • navštívit můžete hlavní město ostrova (Krk)

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('08c6afd7c77cef0...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301