Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Ostrov Krk – Malinska

Ostrov Krk - Malinska

Chorvatské letovisko Malinska se nalézá na největším jadranském ostrově – ostrov Krk. Město najdete na západním pobřeží v zalesněné zátoce. V dřívějších dobách byla tato zátoka útočištěm pro námořníky. Dnes se stala Malinska vyhledávaným letoviskem ostrova Krk. Letovisko leží přibližně 13 kilometrů daleko od města Krk. Okolí Malinske uchvátí každého návštěvníka – přírodní krásy rozmanité přírody, krásné pláže, kulturní památky a více jak 2200 slunečných hodin v roce.

Ubytování, apartmány – Malinska (ostrov Krk)

Přímo v Malinske najdete známý Hotel Malin, který se nachází přímo v centru v blízkosti pláže. Přímo u moře se nachází další z hotelů – Hotel Adria. V blízkosti letoviska (cca 2,5km) se nachází nový wellnes hotel – Hotel Pinia, který má velice kladné ohlasy a konají se zde i nejrůznější sjezdy.

Ubytování v soukromí a apartmánech je zde možné ve více jak 50 apartmánech, které nabízí naše stránky. Rezervaci lze provádět online, velice jednoduše a rychle. Vybírat si můžete od apartmánů v blízkosti moře, s výhledem na moře nebo velké a luxusní apartmány.

Velice krásné ubytování poskytuje také apartmánový komplex s názvem Ribarsko selo, který je celý postaven ve stylu rybářské vesničky.

Zábava, pláže, koupání – Malinska (Chorvatska, ostrov Krk)

Malinska ostrov KrkLetovisko nabízí sportovní vyžití všeho druhu. V nabídce najdete tenisové kurty, hřiště na míčové hry, minigolf apod. Pro návštěvníky je připravena nabídka vodních sportů – windsurfing, půjčovna šlapadel, potápění apod.

Navštívit můžete některou z mnoha restaurací, které nabízejí široký výběr menu s mořskými plody a jiné speciality. Některé restaurace poskytují výhled na moře popřípadě taneční večery nebo jinou zábavu.

Každoročně se zde koná festival lidových tanců a písní, který je velmi známý na celé ostrově. Zastihnout jej můžete první neděli v měsíci srpnu.

Výlety do okolí – ostrov Krk

  • doporučit můžeme pěší výlet okolo moře po promenádě do vedlejšího letoviska Njivice, popřípadě na druhou stranu k hotelu Pinia.
  • vyrazit můžete na některý z lodních výletu pořádaných místními agentůrami
  • navštívit můžete hlavní město ostrova (Krk)

Nabídka apartmánů k rezervaci

Kliknutím na mapu Chorvatska se vám zobrazí nabídka apartmánů v jednotlivých letoviscích. Výsledky vyhledávání můžete měnit a upravovat volbou dalších parametrů ve vyhledávání.Mohlo by vás zajímat

  • Nové moderní trajekty v Chorvatsku (19.06.2014 15:12) - Největší provozovatel trajektů v Chorvatsku – společnost Jadrolinija představila minulý týden první ze 4 nových trajektů, které budou uvedeny do provozu letos...
  • Jak si vedly chorvatské kempy v roce 2011? (12.03.2012 13:43) - Mezi vyhledávaný druh ubytování v Chorvatsku patří kempy, které každoročně navštíví miliony turistů a chorvatské kempy tak zažívají strmý vzestup. V roce...
  • Chorvatské ocenění pro turistická letoviska (21.02.2012 10:50) - Každoročně se na dnech chorvatského cestovního ruchu vyhlašují a předávají ocenění pro nejlepší chorvatská letoviska a to hned v několika kategoriích. Nejprestižnější...
  • Nejčistší pláže v Chorvatsku (08.05.2011 08:22) - Pokud se chystáte na dovolenou do Chorvatska a ještě nemáte jasno ohledně konkrétní lokality, kde byste chtěli svou dovolenou strávit, možná vám...

Komentáře

Zpět nahoru