Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Ostrov Pag – Mandre

Ostrov Pag - Mandre

Turistické letovisko Mandre (ostrov Pag) naleznete v jižní části ostrova. Z letoviska je krásný pohledn na okolní ostrovy (Olib, Silba, Maun, Škrdu). Městečko Mandre je obklopeno krásnými plážemi, které jsou omývány krásným a čistým mořem. Mandre je vhodnou volbou pro milovníky klidné a romantické dovolené. Nanajdete zde diskotéky nebo kluby.

Letovisko je obklopeno přírodou a stromy, které poskytují příjemný stín. Mísní obyvatelé jsou velice přívjětiví a pohostinní. Moře a slunce si zde užijete dostatek.

Ubytování, apartmány – Mandre (Chorvatsko)

Ačkoliv se jedná o malé středisko, v naší nabídce naleznete více jak 50 apartmánů. Na výběr máte apartmány přímo u moře (vzdálené jen 10 m od moře) nebo v jeho těsné blízkosti. Vzhledem k velikosti letoviska zde nenajdete žádný hotel. Ubytování v soukromí a apartmány si zde můžete pronajmout za velice příznivé ceny. V hlavní sezóně již za 20Euro/osoba/den v apartmánů přímo u moře.

Zábava, pláže, kultura – Mandre (Pag)

Jak již bylo řečeno, jedná se o menší středisko, proto pokud hledáte zábavu, budete muset vyrazit do Pagu nebo Novalje (popřípadě na světoznámou pláž Zrče). Přímo v letovisku najdete jen obchůdky a restaurace. Pro děti je zde připravena zábava v podobě nafukovacího „vodního hradu“ nebo skluzavky.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('5d9749435b707a5...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301