Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Drašnice

Drašnice - Chorvatsko

Letovisko Drašnice je menší městečko, které se nachází na úpatí pohoří Biokovo. Městečko leží přibližně 3 kilometry jižním směrem od Podgory. Drašnice je malé turistické městečko s 330 obyvateli. V minulosti se vesnice nacházela ve svazích nad Jadranskou magistrálou. Dnes se většina vesnice nachází u pobřeží a stále se rozrůstá (především směrem na Igrane).

Velkým lákadlem jsou zdejší krásné oblázkové pláže s průzračnou vodou. Pláže se do moře svažují pomalu. V letních měsících oceníte stín z přilehlých borovic. V okolí vesnice se pěstují olivovníky a vinná réva.

Drašnice ChorvatskoV letovisku nenajdete žádný hotel. Nejširší je zde nabídka apartmánů a ubytování v soukromí. V naší nabídce najdete možnost rezervace asi 35 apartmánů.

Drašnice jsou správnou volbou pro poklidnou rodinou dovolenou. Užijete si zde klid a pohodu. Pláže zde nejsou přeplněné, krásné a užijete si zde skutečného klidu při slunění. Pokud toužíte po rušnějším nočním životě raději navštivte sousední letovisko Podgora nebo Igrane.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('31379f11a556f6c...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301