Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Igrane

Igrane - Chorvatsko 2011

Menší letovisko Igrane najdete asi 6 kilometrů jižním směrem od letoviska Podgora na tzv. Makarské riviéře. Celkový počet místních obyvatel je okolo 400. Zdejší apartmány a domy najdete v blízkosti moře, které jsou usazeny do mírních svahů. V centru obce najdete tyčící se zvonici kostela Panny Marie od Ružarija.

Dnes patří Igrane k turistickým místům vyhledávaných nejen českými turisty. V letovisku najdete hotel – Hotel Punta (leží směrem na Drašnice) a několik apartmánových vil a komplexů. Široká je nabídka apartmánů a ubytování v soukromí. V nabídce najdete více jak 50 apartmánů s možností rezervace online.

Koupání, zábava – Igrane

Igrane ubytováníLákadlem Igrane jsou krásné oblázkové pláže, které se nacházejí na celé Makarské riviéře.Vstup do moře je pozvolný a proto jsou zdejší pláže vhodné pro rodiny s dětmi. Směrem na Živogošče je další krásná pláž, u které leží spousta soukromích vil.

V Igrane najdete několik restaurací a barů, které Váš budou lákat k večernímu posezení. Vyzkoušet můžete některou z místních specialit (plody moře apod.) nebo místní skvělá vína. Čisté moře láká ke šnorchlování nebo si můžete vypůjčit šlapadlo. K výletům láká pohoří Biokovo nebo návštěva okolních ostrovů Brač a Hvar.

Více zábavy najdete v letovisku Podgora nebo v centru Makarské riviéry – v Makarské, která leží 15 kilometrů severním směrem po Jadranské magistrále.

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('b67af896764c2f3...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301