Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Živogošče – Porat

Živogošče - apartmány Chorvatsko

Chorvatské letovisko Živogošče leží ve Střední Dalmácii, přesněji na populární Makarské riviéře. Vesnička leží přibližně 24 kilometrů jižním směrem od samého města Makarska. Živogošče se táhne 4 kilometry při pobřeží pod vrcholky pohoří Biokovo. Letovisko se dělí na tři menší vesničky – Živogošče – Porat, Živogošče – Malá Duba, Živogošče – Blato.

Všechny tři části nabízejí krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Všechny pláže jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Pláže jsou chráněny před velkými letními teplotami borovicemi.

Živogošče obecně patří mezi klidnější chorvatská letoviska. Najdete zde restaurace, obchody a obchůdky se suvenýry. Večer můžete posedět v některé z místních taveren s výhledem na moře. V letovisku najdete tenisové kurty, přímořskou kolonádu, pronájem šlapadel atd. V letních měsících se zde konají každý týden hudební akce pro všechny návštěvníky.

Živogošče nabízí několik možností ubytování. Populární u českých turistů je hotel Nimfa, který najdete v centru letoviska Živogošče přímo u moře. Známý je tako kemp Dole, který zná mnoho českých turistů. V naší nabídce najdete hned několik apartmánů a možnost rezervace ubytování v soukromí. Většina apartmánů leží přímo u moře nebo v jeho těsné blízkosti.

Výlety do okolí

  • vyrazit můžete na turistické výlety do pohoří Biokovo
  • za navštěvu stojí letoviska Podgora, Gradac nebo Makarska
  • z Drveniku se můžete trajektem přepravit na ostrov Hvar nebo ostrov Brač
  • můžete využít nabídek místních obyvatel a vyrazit na lodní výlety do okolí

Nabídka apartmánů a ubytování

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('bb887b6121c672d...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301