Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Ostrov Hvar – nejen romantická dovolená nyní se slevou 10%!

Pronájem apartmánů na ostrově Hvar

Ostrov Hvar patří k nejvíce vyhledávaným ostrovům chorvatského pobřeží. Vyhledávaný je především pro svou krásu, čistotu moře a nádherné výhledy na okolní ostrovy a pevninu. Na ostrově najdete velmi krásná místa, která jsou vyhledávaná především milovníky romantiky a pohody. Ostrov Hvar nabízí spoustu malých zákoutí a vesniček, kde si můžete užívat klidu bez ruchu velkých a populárních středisek jako je Makarská apod.

Ubytování přímo u moře se slevou 20%

Mezi hlavní výhodu ostrova patří relativně menší zájem turistů ve srovnání s jinými oblastmi Chorvatska. I právě proto zde najdete levné ubytování v Chorvatsku. Navíc na ostrově naleznete mnoho desítek apartmánů, které se nacházejí přímo u moře.

Navíc nyní probíhá akce (od 03.04.2016. do 09.04.2016), kdy je poskytována sleva 10% na všechny apartmány, které se nachází právě na ostrově Hvar. Jeden příklad za všechny. Apartmán, který se nachází přímo u moře s “vlastní” malou plážičkou na velmi klidném místě, můžete nyní rezervovat se slevou 20%. Apartmán naleznete zde.

Pakliže jste tuto akční slevu na ubytování propásli, nemusíte se strachovat. Apartmány na ostrově Hvar jsou obecně levnější, než podobné apartmány na pevnině. Majitelé pronajímaných apartmánů se tak snaží nižší cenou konkurovat a do jisté míry kompenzovat složitější dopravu trajektem na ostrov.

Chorvatsko - ostrov Hvar

Zveřejněno: 04.04.2016 13:33Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru