Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Ostrov Krk – Njivice

Ostrov Krk - Njivice

V severozápaní části ostrova Krk (v zátoce Beli Kamik) najdete turisticky známé letovisko Njivice. Dříve se jednalo jen o rybářskou obec s přístavem. Dnes je zde mnoho nových apartmánových domů a restaurací.

Ubytování – Njivice (apartmány – ostrov Krk)

Letovisko nabízí hned několik možností ubytování. Najdete zde hotelové pavilóny, hotely, apartmány, kemp nebo ubytování v soukromí. V nadíce najdete více jak 40 apartmánů s možností rezervace online. Ubytování v soukromí můžete získat s výraznou slevou (slevy se sčítají).

Pláže a koupání v Njivicích

Njivice ostrov KrkV letovisku najdete oblázkové a kamenité pláže, které jsou doplněny o betonové plošiny vhodné pro slunění. Borovicové a smíšené lesíky poskytují výtečný stín v létě a místy sahají až k samému moři. Nejnavštěvovanější jsou pláže u hotelu Kamik a hotelu Jadran. Dále v Njivnici najdete dlouhé kamenité pláže, na kterých se nacházejí betonová plata. Modrou vlajkou (označující kvalitu pláže) je vyznamenaná pláž u hotelu Jadran.

Sport a zábava – ostrov Krk (Njivice)

Největším lákadlem může být pro mnoho lidí informace, že se v Njivnici nachází jedna z nejproslulejších restaurací Kvarneru. Mimo to tu najdete další restaurace s výhledem na moře. Plno obchůdků a bar s diskotékou. U hotelových komplexů bývají pořádány taneční večery. Milovníky vodních sportů potěší informace, že Njivice mají velmi dobré podmínky pro potápění, rybolov, vodní lyže nebo windsurfing. Mimo to si své užijí také cyklisté, kteří mohou vyrazit do širokého okolí.

Výlety do okolí – ostrov Pag

  • z letoviska můžete vyrazit hned několika možnými směry po značených cestách do okolí
  • například do vesnice Dobrinj (kde se nachází svérazná architektura z dávných dob)
  • navštívit můžete také jeskyni Biserujka (cca 15 km daleko)
  • pro pěší doporučujeme 7 kilometrů dlouhou procházku po promenádní cestě do sousedního letoviska Malinska
  • automobilem můžete vyrazit do hlavního města ostrova – město Krk
  • v nabídce jsou také lodní výlety do širokého okolí

Nabídka apartmánů k rezervaci

Níže naleznete výběr apartmánů, které jsou volné v následujícím týdnu. Pro kompletní přehled klikněte zde. Výsledky pak můžete upravit volbou dalších parametrů ve vyhledávání.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php:301 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php(339): TempImg->fileExist('646250aca3f290d...') #1 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(47): TempImg->getCacheUrl(Object(SimpleXMLElement)) #2 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/apartment_list.php(152): ApartmentList->getImgUrl(Object(SimpleXMLElement)) #3 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/pagetemplate-locality.php(73): ApartmentList->printData() #4 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-blog-header.php(16): require_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/182174/virtual/www/index.php(17): require('/data/web/virtu...') in /data/web/virtuals/182174/virtual/www/wp-content/themes/OpenHouse/includes/tempimg.php on line 301