Zavřít

Chorvatsko apartmány Vyhledat apartmány
Vyzkoušejte naše vyhledávání apartmánů. V nabídce jich máme přes 8 000 ».

Chorvatsko Oblasti v Chorvatsku
Zkuste si projít chorvatské lokality pomocí interaktivních map ».

Istrie nabízí dva aquaparky pro letní osvěžení

chorvatsko aquacolors poreč 2015

Turisté a rodiny s dětmi dlouhá léta čekali na otevření 1. aquaparku v Chorvatsku. Shodou okolností došlo k tomu, že v dnešních dnech najdete hned dva velké aquparky blízko sebe u letoviska Poreč na Istrii. O prvním z nich jsme vás již informovali v tomto článku: Istralandia – první Chorvatský aquapark otevřen!

V dnešních dnech se však otevřel již druhý a neméně ambiciózní aquapark s názvem Aquacolors Poreč. Také o tomto aquaparku jsme již psali v tomto článku: V Poreči vyroste nový aquapark – Aquacolors Poreč. Dnes vám přinášíme pohled na již otevřený aquapark Aquacolors a nové informace.

Aquapark Aquacolors Poreč

Aquacolors se nachází pouhé 2 kilometry jižním směrem od letoviska Poreč. Na 10 ha naleznete 17 druhů adrenalinových tobogánů a atrakcí. Celková cena výstavby aquparku se vyšplhala na 25 miliónů Euro. Zajímavostí je skutečnost, že aquapark vlastní a provozuje moravský továrník František Studénka (jeho firma sídlí v Hustopečích a zaměřuje se na žárové zinkování a výrobu ocelových konstrukcí).

V areálu se nachází 2700 m2 velký bazén s umělým vlnobitím. Pro odpočinek můžete využít tzv. klidnou řeku, která je nyní nejdelší v Chorvatsku. Její délka je více jak 500 m. Využít můžete například velkou „rodinou“ čtyř skluzavku, na které můžete pořídit ty nejkrásnější fotografie.

Není zapomenuto ani na milovníky adrenalinu v podobě velkých a prudkých skluzavek.

Otevírací doba aquaparku Aquacolors a ceny

Aquapark je otevřen od května do září. Otevírací doba je rozdělena na sezónu a mimo sezónu. V sezónu (červenec-srpen) je park otevřen denně od 10:00 do 20:00 hod. V měsících květen, červen a září je otevírací doba od 10:00 do 18:00 hod. Přehled cen vstupného vidíte níže.

Aquacolors Poreč - ceník

Kurz v době vydání článku se pohyboval v rozmezí: 1 HRK = 3,592 Kč

Mapa kde naleznete Aquacolors Poreč

Fotografie a videa aquaparku Aquacolors Poreč

Chorvatský aquapark Aquacolors

Zveřejněno: 23.06.2015 09:39Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zpět nahoru